A A A

IMPREZY NA WODZIE

 

 

 

 

L.p.

 

Termin

 

Akwen

 

Organizator

 

Nazwa imprezy

 

Numer zezwolenia

 

1

28-29.04.2018

w godz.

10:30-17:00

j. Mikołajskie

Grupa „Amax” Sp. z o.o.

Regaty żeglarskie „Grand Prix o Puchar Burmistrza Mikołajek 2018”

Gż-430-09-196/18

2

01.05.2018

w godz.

12:05-12:55

Kanał Łuczański

Giżyckie Centrum Kultury

Parada Jednostek Pływających

Gż-430-14-169/18

3

01.05.2018

w godz.

9:00-16:00

j.Święcajty

Stowarzyszenie Otwarte Jeziora

Jakub Kurpiewski

Regaty żeglarskie „ Otwarte Jeziora”

Gż-430-25-423/18

4

08.05.2018

w godz.

11:00-18:00

j. Tałty

A&M Club Adrenalina i Motywacja

 

Szkoleniowa impreza motorowodna

Gż-430-26-353/18

5

12.05.2018

w godz.

10:00-17:00

j. Tałty

Marina Nawigator
Sp. z o.o.

Regaty o Puchar Prezesa”

Gż-430-15-182/18

6

17-18.05.2018

20-26.05.2018

1.06.2018

6-8.06.2018

14.06.2018

22-29.06.2018

2-7.07.2018

11-14.07.2018

1-4.08.2018

10-11.08.2018

16-17.08.2018

22-29.08.2018

5-9.09.2018

13-15.09.2018

21-29.09.2018

j. Nidzkie

Elektromechanika Samochodowa

Maciej Szlązak

Amatorskie treningi holowania narciarza wodnego

Gż-430-31-473/18

7

18.05.2018

w godz.

18:00-20:00

j. Necko

BARTBO Sp. z o.o.

Wyścig smoczych łodzi

Gż-430-22-243/18

8

18.05.2018

w godz.

12:00-18:00

19.05.2018

w godz.

10:00-18:00

20.05.2018

w godz.

10:00-13:00

 

j. Przystań

Klub Morski

Liga Obrony Kraju w Węgorzewie

XIII Regaty Jachtów Kabinowych Lekarzy Weterynarii”

Gż-430-23-325/18

9

18.05.2018

w godz.

8:00-12:00

j. Niegocin

Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie

V Ogólnopolskie Zawody Funkcjonariuszy Policji w Ratownictwie Wodnym

Gż-430-24-253/18

10

18-19.05.2018

w godz. 10:30-16:00

j.Kisajno

Stowarzyszenie Rotary Club Giżycko

Regaty „ O puchar Gubernatora Dystryktu 2231, Memoriał Jacka Nankiewicza”

Gż-430-32-529/18

11

18.05.2018

w godz.

14:00-18:00

19.05.2018

w godz.

10:00-16:00

j. Bełdany

Poczta Polska S.A- Komitet ds. Sportu i Turystyki

XIX Mistrzostwa Poczty Polskiej w Żeglarstwie Turystycznym”

Gż- 430-33-548/18

12

19.05.2018

w godz.

10:00-17:00

j. Tałty

Marina Nawigator
Sp. z o.o.

Regaty o Puchar Prezesa”

Gż-430-16-182/18

13

19.05.2018

w godz.

10:00-17:00

20.05.2018

w godz.

9:00-15:00

j. Śniardwy

Hotel MERCURY

Mrągowo

RESORT & SPA

Regaty „Delphia CUP”

Gż-430-36-563/18

14

23-24.05.2018

w godz.

10:00-18:00

j. Niegocin

AZS COSA
Ośrodek w Wilkasach

Regaty żeglarskie łodzi typu Omega „Regaty”

Gż-430-05-82/18

15

24.05.2018

w godz.

12:00-19:00

j. Tałty

A & M Club Adrenalina i Motywacja

Szkoleniowa impreza motorowodna.

Gż-430-35-560/18

16

25.05.2018

w godz.

7:00-14:00

j. Mikołajskie

Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie

II edycja akcji informacyjno-edukacyjnej pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”

Gż-430-39-594/18

17

26.05.2018

w godz.

10:00-18:00

j. Niegocin

AZS COSA
Ośrodek w Wilkasach

Regaty żeglarskie łodzi typu Omega „Regaty Interlan”

Gż-430-06-82/18

18

26.05.2018

w godz.

10:45-15:00

j. Niegocin

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

XIX Regaty Żeglarskie Rząd –Samorząd”

Gż-430-27-368/18

19

26.05.2018

j. Mamry

j. Święcajty

 

Biuro Turystki Żeglarskiej

Róża Wiatrów”

Regaty żeglarskie

Gż-430-29-422/18

20

31.05.2018-03.06.2018

 

j. Mamry

j. Łabap

j. Mamry

TAKSIDI Sp. z o.o

Regaty żeglarskie „ The Boat Trip Cup 2018”

Gż-430-37-573/18

21

02-03.06.2018

w godz.

10:30-17:00

j. Mikołajskie

Grupa „Amax” Sp. z o.o.

Regaty żeglarskie „Grand Prix o Puchar Burmistrza Mikołajek 2018”

Gż-430-10-196/18

22

08.06.2018

w godz.

10:00-19:00

j. Bełdany

Mega Event Sp. z o.o.

Zajęcia motorowodne – nauka pływania na skuterze.

Gż-430-43-592/18

23

08.06.2018

w godz.

12:00-16:00

j. Mikołajskie

Grupa Amax Sp. z o.o.- Wioska Żeglarska Mikołajki

Regaty żeglarskie „NBP EUROSAIL 2018”

Gż-430-44-652/18

24

08.06.2018

w godz.

11:00-17:00

j. Tałty

Sailing Event Karol Górski

Regaty żeglarskie „ O Puchar Prezesa Firmy ”

Gż-430-46-682/18

25

08-09.06.2018

w godz.

10:00-17:00

j. Tałty

Siemens Sp. z o.o

Regaty żeglarskie

Siemens Sailing Cup 2018

Gż-430-28-362/18

26

09.06.2018

w godz.

10:00-18:00

j. Niegocin

AZS COSA
Ośrodek w Wilkasach

Regaty żeglarskie łodzi typu Omega „Ortopedzi pod żaglami”

Gż-430-07-82/18

27

09.06.2018

w godz.

10:00-17:00

j. Tałty

Marina Nawigator
Sp. z o.o.

Regaty o Puchar Prezesa”

Gż-430-17-182/18

28

09.06.2018

w godz. 10:00-17:00

j Tałty

Grupa Amax Sp. z o.o.- Wioska Żeglarska Mikołajki

Regaty żeglarskie „NBP EUROSAIL 2018”

Gż-430-45-652/18

29

13.06.2018

w godz.

12:00-17:00

j. Święcajty

Sailing Event

Karol Górski

Regaty Żeglarskie

O puchar Prezesa Firmy”

Gż-430-49-726/18

30

15-16.06.2018

w godz.

10:00-18:00

j. Niegocin

AZS COSA
Ośrodek w Wilkasach

Regaty żeglarskie łodzi typu Omega „Regaty Krajowej Izby Doradców Podatkowych”

Gż-430-08-82/18

31

 

15.06.2018

w godz.

12:00-18:00

16.06.2016

godz.

11:00-18:00

17.06.2016

w godz.

11:00-16:00

j. Roś

Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportu i Rekreacji

Regaty żeglarskie „Puchar PMOS”

w klasie Cadet

Gż-430-48-666/18

32

 

 

 

15.06.2018

w godz.

12:00-17:00

j. Święcajty

Sailing Event

Karol Górski

Regaty Żeglarskie

O puchar Prezesa Firmy”

Gż-430-50-726/18

33

15-16.06.2018

w godz.

10:00-16:00

 

j. Jagodne

j. Niegocin

WODNASOWA Mateusz Sowiński

Regaty Żeglarskie

Gż -430-52-724/18

34

15-17.06.2018

w godz.

10:00-17:00

j. Niegocin

Międzyszkolna Baza Sportów Wodnych w Giżycku

Puchar Trzech Ryb w klasie Optimist Gr. A/B”

Gż-430-53-730/18

35

16.06.2018

w godz.

9:00-17:00

j. Bełdany

Klub Mila Kamień

Impreza firmy HORN

Gż-430-54-739/18

36

16.06.2018

w godz.

10:00-17:00

j. Niegocin

Klub Mila Kamień

Impreza firmy ZEELANDIA

Gż-430-55-739/18

37

23.06.2018

w godz.

12:00-20:00

j. Nidzkie

Stowarzyszenie „Nasze Ruciane

III parada jednostek pływających Ruciane – Nida”

Gż-430-51-647/18

38

23.06.2018

w godz.

12:00-17:00

j. Mamry

j. Święcajty

Klub Morski Liga Obrony Kraju

Regaty „ O Błękitną Wstęgę Mamr”

Gż-430-56-732/18

39

30.06.2018

w godz.

10:00-17:00

w godz.

19:00-21,30

j. Mikołajskie

SOTOP Sp. z o. o s.k

Zawody w Wakesurfie za motorówką

Gż-430-57-709/18

40

30.06.2018

w godz.

11:00-15:00

01.07.2018

w godz.

12:00-14:00

j. Niegocin

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Giżycku

Regaty Żeglarskie „VII Giżyckie Dni Oldtimerów”

Gż-430-58-687/18

41

06.07.2018

w godz.

14:00-17:00

07.07.02018

w godz.

9:00-15:00

08.07.2018

w godz.

9:00-10:00

11:00-17:00

 

j. Necko

Augustowski Klub Sportowy ”SPARTA”

XIV Edycja Mistrzostw Świata Łodzi Wytrzymałościowych „Necko Endurance 2018”

Gż-430-41-471/18

42

07-08.07.2018 w godz.
10:00-16:00

j. Mikołajskie

Mazurski Klub Żeglarski

Regaty Żeglarskie
„Puchar Króla Sielaw
w kl. Optimist 2018”

Gż-430-02-33/18

43

07.07.2018

w godz. 20.00-23.00

j. Mikołajskie

Centrum Kultury „KŁOBUK”

Wodowanie Króla Sielaw”

Gż-430-30-508/18

44

14-15.07.2018

w godz.

10:30-17:00

j. Mikołajskie

Grupa „Amax” Sp. z o.o.

Regaty Żeglarskie „Grand Prix o Puchar Burmistrza Mikołajek 2018”

Gż-430-11-196/18

45

14.07.2018

w godz.

12:00-17:00

j. Mamry

Klub Morski Liga Obrony Kraju

Regaty „O Puchar Burmistrza Węgorzewa”

Gż-430-62-875/18

46

14.07.2018

w godz.

16:00-18:00

20:00-21:00

15-07.2017

w godz.

9:30-15:00

 

rzeka Netta

Augustowski Klub Sportowy” SPARTA”

Międzynarodowy Konkurs w Skokach na Nartach Wodnych Lotto Netta Cup 2018 Memoriał Zygmunta Kowalika”

Gż-430-42-471/18

47

21-22.07.2018

w godz.

11:00-15:00

j. Niegocin

MOSiR w Giżycku, RedBull, Uczniowski Klub Żeglarstwa Regatowego

Regaty RedBull w klasie OPTYMIST”

Gż-430-63-897/18

48

28.07.2018

w godz.

6:00-21:00

j. Śniardwy

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Orzyszu

Próba przepłynięcia wpław jeziora Śniardwy.

Gż-430-61-778/18

49

29.07.2018

w godz.

15:00-23:00

rz. Netta

Augustowskie Placówki Kultury

XXI Mistrzostwa Polski w pływaniu na byle czym w Augustowie

Gż-430-64-584/958/18

50

29.07.2018

godz.

10:45-15:15

j. Niegocin

Gminny Ośrodek Kultury

i Rekreacji

XV Mistrzostwa Mazur w pływaniu Długodystansowymna 100-lecie Odzyskania Niepodległości”

Gż-430-47-653/18

51

03.08.2018

godz.

10:00-18:00

j. Niegocin

YACHT CLUB SHARKS

III Żeglarskie Mistrzostwa Polski Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu w klasie Omega Standard”

Gż-430-67-1013/

52

04-05.08.2018

w godz.

10:30-17:00

j. Mikołajskie

Grupa „Amax” Sp. z o.o.

Regaty Żeglarskie „Grand Prix o Puchar Burmistrza Mikołajek 2018”

Gż-430-12-196/18

53

04.08.2018

w godz.

11:45-14:00

15:45-18:30

05.08.2018

w godz.

10:45-14:00

j. Niegocin

Aeroklub Krainy Jezior

Mazury AirShow 2018”

Gż-430-40-393/18

54

10.08.2018

w godz.

10:00-18:00

11.08.2018

w godz.

9:45-18:00

12.08.2018

w godz.

10:00-15:00

j. Mikołajskie

Grupa „Amax” Sp. z o.o – Wioska Żeglarska Mikołajki

Regat Dziennikarz 2018

Gż-430-69-1037/18

55

11.08.2018

od godz.

13:00

12.08.2017

do godz.

13:00

j. Kisajno,

j. Dargin,

j. Kirsajty,

j. Święcajty

j. Mamry

Mazurska Szkoła Żeglarstwa

i Międzynarodowego Centrum Żeglarstwa

i Turystyki Wodnej

Sp. z o.o.

XVI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Klasie DZ”

Gż-430-72-1017/18

56

17-19.08.2018

w godz.

10:00-16:00

j. Niegocin

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Giżycku

Regaty Żeglarskie „XXV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Jachtów Kabinowych”

Gż-430-66-976/18

57

23-26.08.2018

w godz.

10:00-16:00

j. Niegocin

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Giżycku

Regaty Eberspacer Puchar Mazur-Mistrzostwa PSKO klasy Optimist Gr.B oraz Meeting Młodych Leszczy w klasie Optimist Gr. B

Gż-430-77-1106/18

58

24-25.08.2018

w godz.

10:00-17:00

j. Mamry

j. Święcajty

Sailing Event

Adwokackie Mistrzostwa Polski w Żeglarstwie”

Gż-430-78-1119/18

59

25.08.2018

w godz.

10:50-13:00

j. Necko

Centrum Sportu i Rekreacji w Augustowie

Garmin Iron Triathlon- Augustów 2018”

Gż-430-65-887/18

60

25.08.2018

w godz.

11:30-15:30

j. Mikołajskie

Grupa „Amax” Sp. z o.o.

XIV Regaty o Puchar Prezesa Zarządu Banku Handlowego w Warszawie S.A”

Gż-430-76-1103/18

61

29.08.2018

w godz.

15:00-19:00

j. Mikołajskie

Grupa „Amax” Sp. z o.o.

Regaty Pierre Fabre Medicament

Gż-430-81-1130/18

62

31.08.20118

w godz.

13:00-17:00

01.09.2018

w godz.

10:00-17:00

02.09.2018

w godz.

09:00-13:00

j. Bełdany

Akademia Kusznierewicza Sp. z o.o

Regaty „ Konfederacja Lewiatan”

Gż-430-85-1155/18

63

01.09.2018

w godz.

10:00-17:00

j. Tałty

Marina Nawigator
Sp. z o.o.

Regaty o Puchar Prezesa”

Gż-430-18-182/18

64

01-02.09.2018

w godz.10:00-17:00

J. Tałty

Sailing Event

Regaty o Puchar Dziekana OIRP w Warszawie

Gż-430-79-1120/18

65

01.09.2018

w godz.

11:00-16:00

j. Mikołajskie

Grupa „Amax” Sp. z o.

Regaty żeglarskie „INTERPACK”

Gż-430-82-1130/18

66

02.09.2018

w godz.

10:00-17:00

j. Mikołajskie

Grupa „Amax” Sp. z o.o.

Regaty Żeglarskie „Grand Prix o Puchar Burmistrza Mikołajek 2018”

Gż-430-13-196/18

Gż-430-83-1130/18

67

07-09.09.2018

w godz.

10:00-18:00

j. Roś

Warmińsko – Mazurska Izba Lekarska z siedzibą w Olsztynie

Regaty Żeglarskie „ XXVIII Żeglarskie Mistrzostwa Polski Lekarzy”

Gż – 430-38-597/18

68

07.09.2018

w godz.

10:00-17:00

j. Dargin,

j. Kisajno,

j. Łabap

 

WakeUp Mazury J. Kurpiewski

XIII Regaty Lenovo 2018

Gż-430-73-965/18

69

07.09.2018

w godz.

11:00-18:00

08.09.2018

w godz.

10:30-18:00

09.09.2018

w godz.

10:30-16:00

j. Roś

Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Piszu

Mistrzostwa Polski w Sprintach w klasie Cadet

Puchar Jeziora Roś”

Gż-430-80-1110/18

70

08.09.2018

w godz.

12:00-17:00

09.09.2018

w godz.

10:00-13:00

j. Mikołajskie

Grupa „Amax” Sp. z o.o.

Regaty Żeglarskie „NBP”

Gż-430-89-1175/18

71

08.08.2018

w godz.

10:00-17:300

j. Tałty

j. Ryńskie

Akademia Kusznierewicza Sp. z o.o

Regaty „FORBO SAILING CHALLENGE”

Gż-430-88-1174/18

72

08-09.09.2018

w godz.

11:00-16:00

 

j. Niegocin

Archimania Wojciech Gutowski

Ogólnopolskie Regaty Architektów”

Gż-430-70-1017/18

73

08.09.2018

w godz.

12:00-17:00

j. Mamry

j. Święcajty

Klub Morski

Liga Obrony Kraju w Węgorzewie

XXIII Memoriał Braci Ejsmontów

Gż-430-75-1086/16

74

14-16.09.2018
w godz.
10:00-16:00

j. Mikołajskie

Mazurski Klub Żeglarski

Regaty Żeglarskie „Mistrzostwa Polski Młodzików w kl. Cadet 2018”

Gż-430-04-33/18

75

14-15.09.2018

w godz.

10:00-17:00

j. Mikołajskie

Grupa „Amax” Sp. z o.o

Regaty żeglarski „GAZ SYSTEM”

Gż-430-92-1175/18

76

15.09.2018

w godz.

10:30-18:30

j. Tałty

Grupa „Amax” Sp. z o.o.

Regaty żeglarskie „NICE”

Gż-430-90-1175/18

77

15.09.2018

w godz.

10:00-17:00

j. Tałty

Marina Nawigator
Sp. z o.o.

Regaty o Puchar Prezesa”

Gż-430-20-182/18

78

15-16.09.2018

w godz.

11:00-16:00

j. Niegocin

Archimania Wojciech Gutowski

Ogólnopolskie Regaty

Architektów Wnętrz”

Gż-430-71-1017/18

79

15.09.2018

w godz.

09:30-18:00

j. Mikołajskie

Klub Sportowy „Baza Mrągowo”

Regaty Jachtów Turystycznych”

Gż-430-84-1137/18

80

15.09.2018

w godz.

10:00-16:00

j. Mamry

Uczniowski Klub Sportowy ”Koszałek –Opałek

Otwarte Mistrzostwa Województwa Warmińsko – Mazurskiego w Kajakarstwie Memoriał m. Mariana Rapackiego, IV Regaty Kajakowe o Puchar Starosty Węgorzewskiego

Gż-430-74-1052/18

Gż-430-86-1160/18

81

15.09.2018

w godz.

15:00-17:00

j. Bełdany

Sailing Event

Karol Górski

Regaty żeglarskie jachtów turystycznych

Gż-430-91-1202/18

82

18.09.2018

w godz.

9:30-18:00

j. Niegocin

Akademicki Związek Sportowy COSA Ośrodek w Wilkasach

Regaty Żeglarskie

Gż-430-68-1014/18

83

22.09.2018

w godz.

10:00-17:00

j. Tałty

Marina Nawigator
Sp. z o.o.

Regaty o Puchar Prezesa”

Gż-430-21-182/18

84

22.09.2018

w godz.
10:00-16:00

j. Mikołajskie

Mazurski Klub Żeglarski

Regaty Żeglarskie
„Ekologiczny Piknik Żeglarski MKŻ Mikołajki 2018”

Gż-430-03-33/18

85

22.09.2018
w godz.

10:00-18:00

j. Mamry

j. Święcajty

Northman
Krzysztof Stępniak

Regaty Żeglarskie

Gż-430-01-37/18

86

25-27.09.2018

w godz.

10:00-18:00

j. Niegocin

AZS COSA
Ośrodek w Wilkasach

Regaty 15BGZ”

Gż-430-93-1189/18

87

29.09.2018

w godz.

11:00-18:00

j. Mamry

j. Bodma

j. Święcajty

Klub Morski Liga Obrony Kraju w Wągorzewie

Regaty „Mamert Cup 2018”

Gż-430-94-1203/18

88

06.10.2018

w godz.

11:00-17:00

 

j. Kisajno

j. Dargin

Wypożyczalnia Sprzętu Turystycznego M. Bełbot

Regaty Żeglarskie „ Bełbot Cup”

Gż-430-87-1146/18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Darmowy licznik odwiedzin licznik odwiedzin