A A A

IMPREZY NA WODZIE

 

 

 

L.p.

 

Termin

 

Akwen

 

Organizator

 

Nazwa imprezy

 

Numer zezwolenia

 

1.      

15-19.05.2020

24-31.05.2020

12-15.06.2020

18.06.2020

26-29.06.2020

04-10.07.2020

15.07.2020

17.07.2020

25-31.07.2020

1-3.08.2020

10-21.00.2020

24-27.08.2020

1-4.09.2020

12-14.09.2020

19-21.09.2020

j. Nidzkie

Firma Elektromechanika Samochodowa

 Maciej Szlązak

Amatorskie treningi holowania narciarza widnego.

Gż.426.6.2020

2.      

10-14.06.2020

w godz.

10:00-17:00

j. Święcajty

j. Mamry,

j. Łabap

Firma Taksidi Sp. z. o. o.

Regaty „The Boat Trip Cup 2020”

Gż.426.7.2020

3.      

20.06.2020

w godz.

12:00-17:00

j. Mamry

Węgorzewskie Bractwo  Wodniaków

Regaty „O Błękitną Wstęgę Mamr”

Gż.426.9.2020

4.      

26-27.06.2020

w godz.

11:00-16:00

 

j. Kisajno

Rotary Club Giżycko

Regaty o Puchar Gubernatora Dystryktu 2231, Memoriał Jacka Nankiewicz

Gż.426.10.2020

5.      

18.07.2020

w godz.

10:00-18:00

j. Niegocin

Akademia Klub

 Mila Sp. z o. o.

Regaty Akademii

Gż.426.11.2020

6.      

25.07.2020

w godz.

12:00-17:00

 

j. Mamry

Klub Morski

Liga Obrony Kraju

Regaty o Puchar Burmistrza Węgorzewa

Gż.426.12.2020

7.      

26-30.08.2020

w godz.,

10:00-17:00

j. Święcajty

j. Mamry

j. Łabap

Taksidi Sp. z o. o.

Regaty „The Boat Trip Cup 2020”

Gż.426.13.2020

8.      

04.09.2020

w  godz.

12:00-18:00

05.09.2020

w godz.

 11:00-18:00

06.09.2020

w godz.

11:00-16:00

j. Roś

Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Piszu

Regaty „Puchar Jeziora Roś”

Gż.426.14.2020

9.      

05.09.2020

w godz.

14:00-16:00

rz. Netta

Augustowski Klub Sportowy „SPARTA”

Pokazy na nartach wodnych.

Gż.426.15.2020

10.   

05.09.2020

w godz.

10:00-19:00

j. Tałty

Grupa „Amax” Sp. z o. o

Regaty żeglarskich.

Gż.426.17.2020

11.   

05.09.2020

w godz.

10:00-18:00

j. Bełdany

Akademia Klub

 Mila Sp. z o. o

Regaty turystyczne.

Gż.426.18.2020

12.   

05.09.2020

w godz.

10:00-14:00

j. Ryńskie

„MEX” Jan Nowakowski

Szkolenie motorowodne

Gz.426.20.2020

13.   

06.09.2020

w godz.

10:00-14:00

j. Tałty

„MEX” Jan Nowakowski

Szkolenie motorowodne

Gż.426.19.2020

14.   

12.09.2020

w godz.

10:00-14:00

j. Roś

Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek sportowy w Piszu

Zawody Kajakowe

Gż.426.21.1

.2020

15.   

12-13.09.2020

w godz.

11:00-16:00

 

j. Niegocin

Firma Archimania

Wojciech Gutowski

Ogólnopolskie Regaty Architektów

Gż.426.1.2020

16.   

18-19.09.2020

W godz.

11:00-17:00

 

j. Mamry

j. Święcajty

Sailing Event

Regaty” Adwokackie Mistrzostwa Polski w Żeglarstwie”

Gż.426.24.2020

17.   

19. 09.2020

 w godz.

10:00-18:00

j. Kisajno

Firma Kociołek Sp. z o. o.

Regaty „Twister Cup 2020

Gż.426.22.2020

18.   

19-20.09.2020

w godz.

11:00-16:00

j. Niegocin

Firma Archimania

Wojciech Gutowski

Ogólnopolskie Regaty Architektów Wnętrz

Gż.426.21.2020

19.   

24.09.2020

w godz.

10:00-18:00

j. Mikołajskie

Akademia Klub

 Mila Sp. z o. o

Regaty Turystyczne

Gż.426.26.2020

20.   

26.09.2020

w godz.

9:00-18:00

 

j. Święcajty

Róża Wiatrów

Regaty o puchar Róży Wiatrów 2020

Gż.246.25.2020

21.   

03-04.10.2020

w godz.

10:00-1800

j. Kisajno

Firma Kociołek Sp. z o. o.

Regaty „Naczarter Cup 2020”

Gż.426.23.2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Darmowy licznik odwiedzin licznik odwiedzin